• Gospodarstwo agroturystyczne
  • LokalizacjaWylągi 43, Kazimierz Dolny
  • Telefon+48 691 220 048

Jazdy konne

Jazda konna to doskonała forma spędzania wolnego czasu, niezależnie od wieku. Jeździectwo oferuje wiele dyscyplin, które można uprawiać dla czystej przyjemności, bądź wyczynowo, amatorsko lub nawet profesjonalnie. Kontakt z przyrodą, rekreacja i pozytywny wpływ na samopoczucie, to tylko niektóre wspaniałe właściwości jakie niesie ze sobą uprawianie jazdy konnej.

Rajdy konne

Dla jeźdźców, których nużą techniczne ćwiczenia i doskonalenie sztuki jeździeckiej na placu maneżowym, świetną przygodą jest wyjazd w teren. Wymaga to jednak opanowania pewnych umiejętności, gdyż jeździectwo klasyfikowane jako sport wysokiego ryzyka.

Pensjonat dla koni

Stajnia położona jest na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Z grzbietu konia można podziwiać malownicze łąki i ciekawe ukształtowanie terenu oraz przemierzać ścieżki prowadzące przez liczne wąwozy.

Sekcja jeździecka

Stajnia ma charakter rekreacyjno-turystyczny ale naszą pasją są również skoki przez przeszkody. W związku z tym w 2009 roku założyliśmy Sekcję Jeździecką Wylągi, reprezentującą Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin.